ماشین اصلاح زیرو کات کویین مدل HC008d

خانه » اصلاح سر » ماشین اصلاح زیرو کات کویین مدل HC008d

5/5 - (1 امتیاز)

ماشین اصلاح تریمر شارژی Zero Cut کوئین مدل HC008d یک دستگاه مناسب برای آن دسته از آرایشگرانی است که نیاز به دقت بالا در اصلاح دارند. اندازه کوچک تیغه این دستگاه باعث می‌شود تا برای خط انداختن روی موهای سر بسیار مناسب باشد. تیغه ضد زنگ این ماشین اصلاح تقریبا می‌توانند اصلاح نزدیک به صفر را به شما بدهند و اگر نیاز به افزایش طول اصلاح داشته باشید با استفاده از 4 شانه با طول های 1.5 و 3 و 6 و 9 میلیمتر می‌توانید طول اصلاح را افزایش دهید.

این ماشین اصلاح دارای صفحه نمایشگر Digital است که به شما میزان شارژ باقیمانده دستگاه به همراه سرعت تیغه دستگاه را نشان میدهد. همچنین با استفاده از دو دکمه که در بالا و پایین دکمه خاموش/روشن هستند میتوانید سرعت دور موتور دستگاه را در 3 درجه کم یا زیاد کنید.

زمان لازم برای شارژ شارژ این دستگاه 180 دقیقه است که به شما 120 دقیقه کار را ارائه می‌دهد و اگر برای اولین بار از این دستگاه استفاده می‌کنید بهتر است آن را به مدت ۴ ساعت در شارژ قرار دهید.

لوازم دیگری که در جعبه این دستگاه وجود دارد فرچه و روغن هستند که بعد از اصلاح می‌توانید با استفاده از آن دستگاه را تمیز و روغن کاری کنید.

دارای 24 ماه ضمانت نگان سرویس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست