دستگاه سنگ پا برقی کوئین مدل CR033

خانه » دیگر محصولات » دستگاه سنگ پا برقی کوئین مدل CR033

امتیاز شما

دستگاه سنگ پای برقی کوئین (Queen) مدل CR033  دستگاهی است که قسمت های زبر، خشک شده و اضافی پوست مرده‌ی کف و پاشنه‌ی پا را از بین می‌برد. این دستگاه دارای یک غلتک است که با روشن‌شدن دستگاه می‌چرخد. این غلتک دارای ناهمواری‌هایی از جنس ذرات ریز کریستالی است که پس از برخورد با پوست شروع به ساییدن آن می‌کنند.

غلتک دستگاه پس از مدتی صاف شده و قدرت سایش خود را از دست می‌دهد؛ بنابراین باید تعویض شود. برای این منظور می‌توان به‌راحتی با فشار غلطک به سمت چپ یا راست دستگاه آن را از دستگاه جدا کرده و با یک غلتک اضافه جدید جایگزین کرد. این دستگاه دارای دو غلطک است که یکی زبر و دیگری مسطح است. و برای انواع پوست ها با ضخامت های مختلف به کار میرود.

انرژی دستگاه از چهار عدد باتری قلمی تأمین می‌شود. این باتری‌ها در انتهای دستگاه قرار دارند و برای تعویض آن‌ها باید درِ محفظه‌ی باتری را به شکل چرخشی باز کرد.خوشبختانه همراه دستگاه سنگ پا برقی کویین 4 عدد باتری از نوع آلکالاین هم موجود است.

بدنه‌ی دستگاه از پلاستیک باکیفیت و ضدلغزشی ساخته شده است که امکان لیزخوردن دستگاه از دست را به حداقل ممکن می‌رساند. از دیگر ویژگی‌های ظاهری این سنگ پای برقی کلید روشن/خاموش و طراحی ارگونومیک آن است که دردست‌گرفتن و استفاده از این دستگاه کاربردی را آسان‌تر کرده است.

به‌طور خلاصه سنگ پای برقی کوئین مدل CR033 دارای 2 غلتک ساینده با ذرات ریز کریستالی، قابلیت تعویض غلتک، 4 عدد باتری قلمی و طراحی ارگونومیک بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای سوهان و سنگ پای معمولی است.

مشخصات

  • دارای 2 عدد غلطک با دو جنس زبر و مسطح
  • دارای استاندارد IPX4 و مقاوم در برابر پاشش قطرات آب
  • غلطک قابل جدا شدن
  • 12 ماه ضمانت نگان سرویس

دارای 24 ماه ضمانت نگان سرویس

امتیاز شما
دستگاه سنگ پا برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست